Erkek Bilir

KADINLARI ÖPMEK - EN SEVDİKLERİ BÖLGELER

"Hayal gücünüzü kullanın, ödüllendirileceksiniz."

Muhtemelen seks cephaneliğinizin en önemli aracını tam olarak kullanmıyorsunuz. Gizli silah ağzınız. Her ne kadar düzenli olarak oral zevki tattırıyor olmanız gerekse de burada sadece oral seksten bahsetmiyoruz ve bu yazıda onu herhangi bir yerde öpebilmek için ustalık kazanmanız gereken ağızdan öpüşmenin ötesine gideceğiz.

Ağzınızı onun vücudunun değişik bölümlerini öpmede, yalamada ısırmada ve emmede de kullanabilirsiniz. Onun vücudunda dokunduğunuz her nokta sıcak, ıslak ağzınızla uyarıldığında kesinlikle daha da iyi hissettirecektir. Konu öpme olunca kadınların sevdikleri yerler çoğunlukla belli ama diğer bazı bölgeleri de gözden kaçırmamak gerekir.


Kulaklar

Kulaklar, özelikle ağızla uyarıldığında yoğun zevk alınan ama çoğunlukla ihmal edilen bir bölgedir. Kulak memesinden alınan küçük ısırıklar onun sırtında ürpertilere neden olur, dudaklarınızla kulaklarına yumuşak dokunuşlarda da bulunun, o bölgede bulunan tüyleri diken diken olacaktır.

Ense

Onu havaya sokmanın en kolay ve güvenilir yollarından biri ensesini öpmektir. Bunu ona özellikle sürpriz olarak yaptığınızda çok işe yarar. Bulaşık yıkarken ya da bilgisayarda çalışıyorken, sessizce arkasından yaklaşın, saçlarını ensesinden çekin ve öpün. Hemen işini bırakıp devamını isteyecektir.

Yüz

Bir kadını yüzünden öpmekten daha özel çok az şey vardır. Onun yanaklarına, alnına, çenesine hatta burnuna ve kapalı göz kapaklarına tatlı, hafif öpücükler kondurarak sıcak, yumuşak duygularınızı gösterebilirsiniz. Ama yüzünü yalamayın. Sakın. İğrenç olur ve hiç seksi de değildir. Yüz şefkat ve saygı gerektirir.

Köprücük Kemiği

Giysileri üstündeyken, öpücük kondurabileceğiniz en özel yerlerden birisi köprücük kemiğidir. Bir kadın köprücük kemiğini sergilediğinde çok seksidir ve ağzınızı oraya dokundurmanız onda daha özel yerlerine dokunulmuş hissi uyandırır. Bu yüzden giyinikken ulaşamadığınız yerlere ilerlemeden önce burayı öperek başlayın.

Kalçalar

Kalçaları tahmin ettiğinizden daha hassastır. Olabilir çünkü burası kadınların fiziksel zevk merkezlerine çok yakındır. Sebep her neyse, kalçalarını öpme, yalama ve ısırma, onlara parmak uçlarından tepelerine kadar zevk dalgaları yollayacaktır. Bu bölgeyi sakın ihmal etmeyin.

Göğüsler

Ağzınızı göğüslerinin üzerine koymak çok yoğun bir şekilde seksi olabilir, ama bunu yanlış yapmak onu tamamen isteksiz hâle getirebilir. Öpme, yalama ve emme önerilebilir, hatta abartmadığının sürece nazik küçük ısırıklar bile kabul edilebilir. Göğüsler narindir, o yüzden hak ettiği gibi davranmanız gerektiğini unutmayın. Sert davranışlardan hoşlandığından emin olmadıkça sert emiş ve ısırma kesinlikle yapılmamalıdır. İşiniz bittiğinde göğüsleri çürük içinde kalmamalıdır. Ayrıca göğüs uçlarının dikkat isteyen tek bölge olmadığı unutulmamalıdır. Maksimum etkiyi almak için ağzınızı tüm göğüsleri üzerinde kullanın.

Gidilmemesi Gereken Bölgeler

Ağzınız nereye giderse gitsin muhtemelen ona iyi hissettirecektir. Bununla birlikte, ağzınızla keşfe başlamadan önce izin istemeniz gereken ayakları, makatı gibi bir iki bölge var. Bazı kızlar ağzınızın oralara değmesini istemeyebilir, bu yüzden yapmadan önce sorun. Bununla birlikte, bazı kızlar ayak parmaklarının emilmesini ya da aşağılarda biraz dil hareketini hevesle kabul edebilirler. Ne tarafta durduğunu bulun ve ağzınızı ona göre kullanın.

comments