Erkek Bilir

ÖPÜŞMEK : İKİNİZİ DE DAHA MUTLU EDECEK


Beş kadından daha fazla öpüşmelerini istedik. Şaşırtıcı sonuçlar elde ettik.

Neden öpüşürüz? Öpüşmek zaman öldürmek için ilginç bir yol, dudaklar birleşir, nefesler birbirine karışır ve dillerden hiç bahsetmeyelim. Öpüşmeyi neden seviyoruz?  Bazı kadınlar için öpüşmek cinsel birleşmeden çok daha içli dışlı hissettiriyor, dudaklar birleştiğinde aranızda daha güçlü bir bağlantı hissediliyor. Öpüşmenin ardında sadece romantizm yatmıyor, bilim de devreye giriyor. Öpüşmek vücutta oksitosin ve endorfin salgılanmasına yol açıyor ve bu da kendimizi daha mutlu ve bağlı hissettiriyor.

DEVAMI...

KADIN ORGAZMI - BİLMENİZ GEREKENLER

Kadınlar onu ister, erkekler de ulaştırmayı. Ama görünen o ki bu öyle pek sıklıkla olmuyor. İşte bunun için buradayız, kalem ve kağıdınızı hazırlayın, ders başlıyor. Çalışmaya başlamanız ve gerçek hayatta denemeniz için bilmeniz gerekenleri anlatacağız.

DEVAMI...

FRANSIZ ÖPÜCÜĞÜNDE USTALAŞMAK

"Dilinizi partnerinizin ağzına sokarken yüzünü sıkı fakat nazikçe tutarsanız ve dudaklarını emerseniz kesinlikle ayak parmakları gerilecektir"

Hemen herkes ilk Fransız öpücüğünü hatırlar. Kimi için harika bir deneyim kimi içinse dil savaşıdır. Ancak hepimiz öğrendik ki Fransız öpücüğü çok kişisel ve duygusal bir deneyimdir. Dudaklar kadınların bir numaralı erojen bölgesi olduğu için erkekler nasıl Fransız öpücüğü verileceğini öğrenmelidir. 

DEVAMI...

ERKEKLER VE SEKS HATALARI

İlk kez araba kullanacağınızı düşünün. Kullanma kılavuzunu okuyup direksiyon başına geçtiğinizi hayal edin. Eğer sürücüler bu şekilde eğitilseydi kimse trafikte güvende olamazdı.

Maalesef biz erkekler seksi bu şekilde öğreniyoruz. Hayatın gerçekleri bize anlatılıyor ve partnerimizin cinselliğini çözmemiz bekleniyor, deneme ve yanılma ile.

Bu konuda tecrübe önemli ama sandığınız kadar değil. Kadınlarla birçok cinsel tecrübesi olan erkekler de biraz bilgi ile engellenebilecek hatalar yapabiliyorlar. Yani zor yoldan öğrenmek zorunda değilsiniz. İşte size erkeklerin sıkça yaptıkları hatalar, ders almanızı umuyoruz.

DEVAMI...

KADINLAR VE CİNSELLİK - BİLMENİZ GEREKEN 5 ŞEY

Bilmeniz Gerekenler

  • Kadınlar diğer kadınlara bakarak tahrik olurlar, homoseksüel olmasalar bile.
  • Kendini beğenen kadınlar daha kolay orgazm olurlar
  • Partneriniz onu duygusal olarak aldatmaktansa cinsel olarak aldatmanızı tercih eder.

Kadın cinselliği üzerine yapılan araştımalar çok eskilere dayanmıyor. İşte sizi şaşırtacak birkaç sonuç.

DEVAMI...

ERKEN BOŞALMA VE 90 SANİYE ÇERÇEVESİ

Daha uzun sürmesini ister misiniz? Zamanlamanızı ayarlayamıyorsanız, belki de o bunu takmıyordur.

Erken Boşalma ve 90-Saniye Çerçevesi
Seks sırasında istediğiniz kadar dayanamıyor musunuz? Bu hiç önemli olmayabilir. Gerçek şu ki daha uzun dayansanız bile kadına doğru uyarıları veremiyorsanız bu hiçbir şeyi değiştirmez. Ama birkaç küçük hileyi öğrenirseniz akıllarını başlarından alacak bir orgazm yaşatabilirsiniz onlara. Sır? Bu tamamıyla zamanlamayla ilgili bir şey. 90-saniye çerçevesini avantaja dönüştürerek erken boşalmayı nasıl yönetebileceğinizi öğrenmek için okumaya devam edin.

DEVAMI...

ORGAZM TAKLİDİ - NASIL ANLARIM?

Bilmeniz Gerekenler

  • Çığlık atanlar genellikle taklit yapıyordur.
  • Nefes alma hızı, vücut ısısı ve kaslardaki gerginlik orgazm habercisidir.
  • Kadınlar stres ve performans kaygısı gibi nedenlerle orgazm taklidi yapabilirler.

Evet arkadaşlar, eşinizin veya kız arkadaşınızın taklit yapmadığını düşünüyorsunuz. Ya da taklit yapmanın sadece başkalarının yatak odasında olduğunu sanıyorsunuz. Tekrar düşünün. Geçenlerde yayınlanan Amerikan Cinsel Sağlık anketine göre erkeklerin %85 i son cinsel deneyimlerinde eşlerinin orgazm olduğunu söyledi. Ancak kadınların sadece %64 ü gerçekten orgazm olduklarını belirtti. Sonuç: birçok kadın orgazm taklidi yapıyor ve siz de bunu yutuyorsunuz. Gerçekler acıdır.

DEVAMI...

KADINLARI ÖPMEK - EN SEVDİKLERİ BÖLGELER

"Hayal gücünüzü kullanın, ödüllendirileceksiniz."

Muhtemelen seks cephaneliğinizin en önemli aracını tam olarak kullanmıyorsunuz. Gizli silah ağzınız. Her ne kadar düzenli olarak oral zevki tattırıyor olmanız gerekse de burada sadece oral seksten bahsetmiyoruz ve bu yazıda onu herhangi bir yerde öpebilmek için ustalık kazanmanız gereken ağızdan öpüşmenin ötesine gideceğiz.

Ağzınızı onun vücudunun değişik bölümlerini öpmede, yalamada ısırmada ve emmede de kullanabilirsiniz. Onun vücudunda dokunduğunuz her nokta sıcak, ıslak ağzınızla uyarıldığında kesinlikle daha da iyi hissettirecektir. Konu öpme olunca kadınların sevdikleri yerler çoğunlukla belli ama diğer bazı bölgeleri de gözden kaçırmamak gerekir.

DEVAMI...

Erken Boşaldınız, Eee sonra?

"İster inanın ister inanmayın, kadınlar ara sıra bunun başlarına gelmesine alışıktır..."

Bu durum en iyi erkeklerin bile başına gelebilir. Sizi gerçekten iyi hissettiren bir kızla berabersiniz. Birdenbire gereğinden fazla iyi hissettiniz ve olanlar oldu, bir dakika bile dayanamadınız. Partneriniz size soran gözlerle bakarken ne yapacaksınız? Bir şaka ile geçiştirecek misiniz yoksa özür mü dileyeceksiniz? İşte size bu durumda yapmanız veya yapmamanız gereken şeyler...

DEVAMI...