Erkek Bilir

İLK BULUŞMADAN SONRA NE YAPMALI

Okuyucu Sorusu

Geçen hafta bir kızla ilk defa çıktık ve bilardo oynamaya gittik, her şey çok güzel gitti, gece boyunca espriler yaptım ve güldük. Hesabı ben ödedim ancak ona daha sonra bana bira ısmarlarsa ödeşeceğimizi söyledim.

Bu kızdan gerçekten hoşlandım ve devam etmesini istiyorum. Ne yapmalıyım?

Doktorumuzun Yanıtı

İş ilk buluşmadan sonra yapılması gerekenlere geldiğinde, çok eski bir söz vardır. “Bir şeyi seviyorsanız serbest bırakın, geri gelirse sonsuza kadar (ya da siz istediğiniz sürece) sizindir.” Çok basit görünüyor ve tamamen doğru.

Burada yapılması gereken yeteneğinizi kullanarak onu yavaşça kendinizden uzaklaştırmanız ve ona size doğru çekildiğini hissettirmeniz.  Diğer bir deyişle, hiçbir kadın ona ihtiyaç duyan bir erkeğe, onu zorlayan bir erkeğe karşı çekim hissetmez. Kadınlar kendine güvenen, kendini kontrol edebilen, gizemli ve meydan okuyan erkeklere karşı koyamazlar. İşte size kadınları ilk buluşmadan sonra kendinize çekmeniz için 4 ana kural.


Kural #1: Onu Unutun

Çılgınca mı geldi? İlk buluşmada her şey harikaydı ve şimdi size onu unutmanızı söylüyorum. Tam olarak değil elbette.
Şimdi hayatınızdaki diğer şeylerle meşgul olma zamanı. Arkadaşlarınızla takılın, yeni bir kitap okuyun veya daha iyisi diğer kadınlarla çıkın. Bu ilk buluşmadan sonra kadını size çekmek için en iyi yol.

Elbette ilk tepkiniz bu kızı her gün aramak ve görmeye çalışmak olacaktır. Bunu sakın yapmayın ve onu kısa süreliğine unutun. Bu çok önemli. Sonraki birkaç hafta boyunca onu haftada 1-2 seferden fazla görmeyin. Eğer içinizdeki isteğe engel olamıyorsanız ve onu mutlaka arayacaksanız 2. kurala bakın.

Kural #2: Telefonda Sakin Olun

Telefonda aşırı istekli görünmeyin. Her zaman yapılan bir hatadan uzak durun: her şey sıcakken tekrar buluşmaya çalışmaktan. 

İşte size önerim: Onu arayın ve şöyle söyleyin, "Merhaba, nasıl gidiyor?". Sonra önceki buluşmanızda size bahsettiği bir konu hakkında konuşun ve ona onu dinlemiş olduğunuzu gösterin. Dinliyordunuz ve onunla ilgileniyordunuz değil mi? Biraz havadan sudan konuşun ve telefonu kapayın. Beni duydunuz, tekrar buluşmayı istemeden telefonu kapayın. Buradaki amaç sizi düşünmesini sağlamak. Sizi düşünecek ve size karşı çekim hissedecek.

Kural #3: Ona e-posta veya kısa mesaj göndermeyin

Modern hayatımızda insanlar telefonla aramak yerine e-posta atöayı veya kısa mesaj göndermeyi tercih ediyorlar. Bunu sakın yapmayın. Böyle yapmak:
1) Ona kendinize güveniniz olmadığını gösterir
2) Onu arayacak kadar cesur olmadığınızı düşünür (size onu aramamanızı söylemiştim ve bu hala geçerli)
3) Ona kendinize ait bir hayatınız olmadığını düşündürür.

Ve bu da biziş kural 4 e götürür.

Kural #4: Bir Hayatınız Olsun

Buradaki olayı anladınız sanırım. Kadınlarla başarılı olmak tamamen bir strateji oyunudur. Onun için burada bu oyunun kurallarını açıklıyoruz.

Bir kadından gerçekten hoşlandığınızın farkına varana kadar onun için çok fazla enerji harcamamalısınız. Eğer bunu yaparsanız:
a) onları korkutur ve kaçırırsınız
b) sizden kaçınmaya çalışırlar,
c) sizinle birlikte olmak istemezler.

Eğer bu ilk buluşma sonrası olaylar size yabancı değilse az önce anlattığımız kuralları tekrar okuyun. Eğer aynı zamanda diğer kadınlarla çıkmıyorsanız hemen telefon numaraları toplamaya ve randevular ayarlamaya başlayın.

Bu arada size yapmanızı önereceğim şey,  hayatta ne istediğinizi keşfetmeye başlamanızdır.  Eğer bunu yaparsanız kendinizi daha güvenli ve olgun hissedeceksiniz ve bu kadınları çekmek için olmazsa olmazdır.

Hayattan ne beklediğinize karar verince, etraftaki kadınlara bir hayatınız olduğu sinyali yayarsınız ve bu onları bir köpek gibi takip etmeyeceğinizi anlatır.

Sonuç olarak:

Burada anlattığımız dört kuralı uygulayın ve
1) İlişkinin sürücü koltuğundaki siz olun
2) Onunla ne zaman buluşacağınıza ve ne yapacağınıza karar veren siz olun
3) Sizinle zaman geçirmeyi takıntı yapan o olsun.

Kulağa iyi geliyor değil mi?

comments